Sedef ve Egzama Mağdurlarına Mavena® B12 Ad Akut Jel Artık Türkiye’de!

Sedef ve Egzama Mağdurlarına Mavena® B12 Ad Akut Jel Artık Türkiye’de!
Sedef ve egzama hastalıkları yüzyıllardır insanoğlunun başına dert olmuş, tıp alanındaki tüm gelişmelere rağmen kesin çaresi bir türlü bulunamamış hastalıklardır. Dünya nüfusunun yaklaşık olarak %10’u ve Türkiye’nin yaklaşık olarak %3’ü sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarına sahiptir. Pembe renkli B12 vitamin takviyeli Mavena® B12 Ad Akut Jel, bu alanda tüm dünyada herhangi bir yan etki göstermeden iyileşmenin görüldüğü tek kremdir.

Mavena B12, Fransa, Hollanda, Amerika ve İsviçre başta olmak üzere cilt hastalıklarının tedavisinde başarılı sonuçları görülmektedir. Bu hastalıkların tedavisinde kullanılan tüm diğer kremlerin ve jellerin aksine Mavena B12 hiçbir yan etki riski taşımamaktadır.

Sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarının kötü bir görünüm vermesinin yanı sıra kaşıntı, pullanma, kızarıklık, kabarıklık gibi sinir bozucu rahatsızlıklara da yol açtığı düşünüldüğünde, Mavena® B12 Ad Akut Jel kullanan hastaların –hastalığın ciddiyetine göre- 3 gün ila 3 hafta arasında belirgin düzelme başlı başına bir devrim niteliğindedir. İçeriği cilt hücrelerini yenileyen B12 vitaminiyle güçlendirilmiş Mavena® B12 Ad Akut Jel, yan etkisinin olmaması nedeniyle ilaç olarak değerlendirilmemektedir.

İsviçre başta olmak üzere hemen hemen tüm Avrupa Birliği ülkelerinde test edilmiş, etkinliği kanıtlanmış bir ürün olan kortizon içermeyen ve hiçbir yan etkisi olamayan Mavena® B12 Ad Akut Jel, tüm dünyayla birlikte artık Türkiye’de! Türk cilt hastaları tarafından piyasaya sürülür sürülmez yoğun bir taleple karşılaşılan kremi siz de hemen denemelisiniz. 

Mavena® B12 Ad Akut Jel
Sitesi:  http://www.mavena.com.tr/
E-Mail: info@mavena.com.tr
Tel : +90 (216) 328 61 60
Online Satış: www.dermahome.com

YouTube Tanıtım Videosu 
http://www.youtu.be/vZRDRXlVD0U
 
 

20.01.2015

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.